k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

[contact-form-7 404 "Nerasta"]

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 404 "Nerasta"]

Paieška

CINDERELLA.LT

BeautyPROF International Congress 2018

BeautyPROF International Congress 2018

Spalio 19- 22 d. vyks naujas, mūsų šalyje analogų neturintis projektas, skirtas visų grožio sričių specialistams: kirpėjams, vizažistams, permanentinio makiažo, blakstienų priauginimo, antakių dizaino bei manikiūro meistrams!

Tai bus didelis, interaktyvus bei informatyvus kongresas, kurio metu seminarus ves bene 50 geriausių savo srities grožio profesionalų iš Lietuvos bei užsienio!

„BeautyPROF International Congress 2018“ metu seminarai vyks penkiuose sektoriuose: kirpėjų, vizažo, permanentinio makiažo, manikiūro, blakstienų priauginimo ir antakių dizaino.

Kirpėjų sektorius

Kongreso metu ypatingas dėmesys bus skiriamas kirpėjams, barberiams bei plaukų stilistams. Kongreso dalyviai turės galimybę tobulinti savo žinias garsių Lietuvos bei pasaulinio lygio meistrų seminaruose. Programoje išvysite vyriškų ir moteriškų kirpimų atlikimo technikas, sužinosite apie naujausias plaukų koloristikos tendencijas, susipažinsite su įvairiomis ilgų moteriškų plaukų šukuosenų atlikimo technikomis bei stebėsite kvapą gniaužiančias šukuosenų ir kirpimų kolekcijų demonstracijas! Visa tai ir dar daugiau Jūsų laukia „BeautyPROF International Congress 2018“ metu! Sekite naujienas!
Lektoriai:
Svečiai iš užsienio: Kanat Askarov (Kazachstanas), Yulia Mironova (Rusija), Dmitry Vinokurov (Rusija);
Lietuvos meistrai: Jolanta Mačiulienė, Jolita Zujienė, Aušra Vitkuvienė, Laura Zaleckienė, Irena Žinevičienė, Asta Mažeikienė, Karolina Ūzaitė, Jūratė Krištaponienė, Inga Bagdonaitė. Pranešėjų sąrašas dar pildomas!

Vizažo sektorius

Abi kongreso dienas Jus stebins profesionalūs vizažo specialistai iš Lietuvos bei ypatingi svečiai iš Rusijos ir Baltarusijos! Kongreso dalyvių laukia dvi dienos, kupinos informatyvių seminarų, demonstracijų ir pranešimų apie vestuvinio, vakarinio, spalvoto bei kreatyvaus makiažo atlikimo technikas ir subtilybes bei naujausias tendencijas!
Lektoriai:
Svečiai iš užsienio: Felix Shtein (Izraelis), Darya Iodzel (Baltarusija), Denis Skakunov (Rusija),
Lietuvos meistrai: Irma Baltrušaitienė, Gabrielė Sabaliauskaitė, Dovilė Kvederytė. Pranešėjų sąrašas dar pildomas!

Permanentinio makiažo sektorius

Permanentinio makiažo sektoriuje abi kongreso dienas galėsite išgirsti pasauliniu mastu nusipelniusių meistrų skaitomus pranešimus ir išvysti gyvas jų demonstracijas. Kongrese sulauksime savo srities profesionalų tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių.
Antrąją kongreso dieną vyks permanentinio makiažo čempionatas, kurio metu susirungti galimybę turės visi kongrese dalyvaujantys PMU meistrai. Čempionato metu teisėjaus kongrese viešintys pranešėjai-specialistai iš užsienio ir Lietuvos. Įsteigti trijų prizinių vietų apdovanojimai, kurių vertė 1000€, 500€ ir 200€.
Kongreso metu taip pat vesime itin aktualią diskusiją – „PMU vs. manual PMU“.
Lektoriai:
Svečiai iš užsienio: Wioleta Jabrowski, Malwa Zieba.
Lietuvos meistrai: Sandra Martis, Veronika Linkutė, Inga Kavalacinskienė, Martyna Juknaitė, Edita Rakovska. Pranešėjų sąrašas dar pildomas!

Manikiūro sektorius.

Kongreso metu manikiūro sektoriui atstovaus šios srities profesionalai, turintys didžiulę ilgametę patirtį, kuria yra pasiruošę pasidalinti su Jumis! Dvi kongreso dienas kompetentingi lektoriai ves įvairius seminarus, demonstracijas bei pranešimus apie nagų dizaino kūrimą, meninį miniatiūrizmą naguose, nagų fotografavimo meną, manikiūro specialistams skirtų konkursų svarbą tolimesnei karjerai bei kitas manikiūristams svarbias temas.
Lektoriai:
Svečiai iš užsienio: Maryna Bendiuk (Lenkija), Annushka Moroz (Ukraina), Svetlana Fedorova (Kazachstanas), Oxana Yushchenko;
Lietuvos meistrai: Egidija Kilienė, Aurelija Amboltaitė, Benita Savičė, Renata Gricienė, Laura Turevičienė, Irma Kasiukevičienė, Dovilė Matt. Pranešėjų sąrašas dar pildomas!

Blakstienų priauginimo ir antakių dizaino sektorius.

Abi kongreso dienas savo patirtimi ir naudingais patarimais dalinsis daugybė žymių Lietuvos bei užsienio profesionalų blakstienų priauginimo bei antakių dizaino srityse! Specialiu kvietimu į kongresą atvyks tarptautinį pripažinimą pelnę blakstienų priauginimo specialistai iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Baltarusijos, Čekijos, Slovėnijos ir net Taivano! Dalyvių laukia pranešimai apie blakstienų priauginimo subtilybes, įvairių akių formų modeliavimą, blakstienų priauginimo treniravimą, “ombre” efektą, socialinių medijų naudojimą darbe bei daugelį kitų blakstienų priauginimo meistrui aktualių temų. Taip pat kongreso metu seminarus ves garsios natūralių antakių dizaino specialistės, kurios dalyvius supažindins su antakių dizaino taisyklėmis, antakių modeliavimu moterims ir vyrams, antakių laminavimu, antakių dažymu ir koloristika, ombre technika bei apžvelgs naujausias natūralių antakių mados tendencijas ir kitas svarbias temas.
Lektoriai:
Svečiai iš užsienio: Jun Liu (Taivanas), Renata Rosamilia (Vokietija), Katja Kapun (Slovėnija), Elena Stakhovich (Baltarusija), Ekaterina Kimlova (Čekija), Louise Tierney (Jungtinė Karalystė).
Lietuvos meistrai: Ilona Čypienė, Angelė Juškė, Aida Danielė, Ugnė Sabaliauskytė, Inga Misiūtė, Agnė Lumpickaitė. Pranešėjų sąrašas dar pildomas!
Antakių dizaino meistrai: Neringa Ankudavičienė, Indrė Vorotinskienė, Leonira Zrelskienė, Brigita Vonžodė, Asta Augulienė, Vilija Šeputienė, Rasa Šukelienė, Gintarė Butrimavičienė, Dalia Gečienė, Vilma Šilanskienė. Pranešėjų sąrašas dar pildomas!

„BeautyPROF International Congress 2018“ PROGRAMA*:

Spalio 19 d. (penktadienis):
• Atvykimas į karališkąją „Esperanza Resort & SPA“ rezidenciją (http://idwesperanzaresort.com/lt/our-resort/);
• Apgyvendinimas 2/3-čiuose apartamentuose. (Pagal pageidavimą 1-čiuose, tačiau jiems nuolaida netaikoma);
• Laisvas laikas ir poilsis – pagal pageidavimą ir išankstinę rezervaciją yra galimybė puikiai praleisti dieną SPA nemokamai – pirtys, baseinas
masažai bei kitos procedūros-už papildomą mokestį .
(Registruojantis informuokite ar norėsite šių paslaugų. P.S. Konferencijos dalyviams, gyvenantiems viešbutyje, bus taikomos spec. nuolaidos);
• 19.00 – Iškilmingas kongreso atidarymas – šventinė vakarienė.

Spalio 20 d. (šeštadienis):
• I-oji kongreso diena – Lietuvos ir užsienio lektorių grožio specialistų seminarai, pranešimai, „master class“;
• Išvysite garsiausių Lietuvos grožio specialistų pasirodymus, kurie pripažinimą pelnė Europos bei Pasaulio čempionatuose;
• 10.00 – 18.00 – Seminarai. Darbas tuo pačiu metu vyks skirtinguose sektoriuose, kiekvienos grožio srities specialistams atskirai;
• 13.00 – 14.00 – Pietų pertrauka;
• 20.00 – Šventinė vakarienė kongreso dalyviams bei svečiams.

Spalio 21 d. (sekmadienis):
• II-oji kongreso diena – Lietuvos ir užsienio lektorių demonstraciniai pasirodymai, „master class“, seminarai;
• 10.00 – 17.00 – Seminarai. Darbas tuo pačiu metu vyks skirtinguose sektoriuose, kiekvienos grožio srities specialistams atskirai;
• 13.00 – 14.00 – Pietų pertrauka;
• 19.00 – Iškilmingas kongreso uždarymas ir šventinė vakarienė.

Spalio 22 d. (pirmadienis)
• Svečių išlydėjimas ir išvykimas iš viešbučio iki 12.00.

* Organizatoriai pasilieka teisę keisti šią programą.

BeautyPROF International Congress 2018 – tai ne tik galimybė tobulėti ir semtis žinių iš geriausių savo srities profesionalų, taip pat tai ir poilsis bei pramogos nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūrusiame karališkame „Esperanza Resort & SPA“.

Detalesnė informacija apie kongreso pranešėjus jau netrukus!
Skelbiame kainas į šį analogų neturintį kongresą!
___________________________________________________________________

Kongreso dalyvio paketų pasiūlymai

Standartinis paketas – 200 €
Su šiuo paketu jūs galite dalyvauti 1 dienos seminaruose pasirinktame grožio sektoriuje (kirpėjų, vizažo, permanentinio makiažo, antakių ir blakstienų priauginimo, manikiūro sektoriai). Yra galimybė lankytis dviejų pasirinktų sektorių seminaruose po pusę dienos. Registruojantis būtina pažymėti, kuriame (-uose) sektoriuje (-uose) dalyvausite. Taip pat į bilieto kainą įskaičiuoti pietūs.

Bronzinis paketas – 300 €
Su šiuo paketu jūs turite galimybę 2 dienas dalyvauti pasirinktuose seminaruose visuose grožio sektoriuose (kirpėjų, vizažo, permanentinio makiažo, antakių ir blakstienų priauginimo, manikiūro sektoriai). Taip pat į bilieto kainą įskaičiuoti pietūs.

Sidabrinis paketas – 500 €
Su šiuo paketu jums priklauso 1 nakvynė viešbutyje su SPA centro malonumais bei galimybė 2 dienas dalyvauti pasirinktuose seminaruose visuose grožio sektoriuose. Taip pat į bilieto kainą įskaičiuoti pietūs ir vakarienė.

Auksinis paketas – 650 €
Su šiuo paketu jums priklauso 2 nakvynės viešbutyje su SPA centro malonumais bei galimybė 2 dienas dalyvauti pasirinktuose seminaruose visuose grožio sektoriuose. Taip pat į bilieto kainą įskaičiuoti pietūs ir vakarienė.

Platininis paketas – 800 €
Su šiuo paketu jums priklauso 3 nakvynės viešbutyje su SPA centro malonumais bei galimybė 2 dienas dalyvauti pasirinktuose seminaruose visuose grožio sektoriuose. Į bilieto kainą įskaičiuoti pietūs ir vakarienė. Taip pat jums priklauso kvietimas į GALA iškilmingą kongreso atidarymo (19 d.) ir uždarymo (21d.) vakarienę.

Pasirinktą kongreso dalyvio paketą įsigysite padarę pavedimą į „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ sąskaitą, nurodant konkretų paketo pavadinimą.
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank

INFORMACIJA:
Jolanta – +370 687 29 463
Agnė – +370 637 16 178
info@kigsa.lt

Paskubėkite įsigyti bilietus jau dabar! https://www.beautyprof-congress.com/bilietai/

 

 

X