fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

Klaida: Kontaktų forma nerasta.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

Klaida: Kontaktų forma nerasta.

Paieška

CINDERELLA.LT

Nauja lietuviška kosmetika su „Cinderella Beauty School”

15281112_143494482797219_482464835_n Mūsų ištikimiausios sekėjos  greičiausiai jau pastebėjo naują lietuviškos kosmetikos produktų liniją, kurią sukūrė mokyklos savininkė Neringa Ankudavičienė. Estetika ir minimalizmu pulsuojantys produktų įpakavimai  neperkrauti spalvomis, aprašymais ir įmantriomis formomis.  Norime, kad produktas būtų kokybiškas, o pašaliniai pompastikos elementai liktų antrame plane. Siūlome rinktis gaminius ne pagal pakuotę, bet pagal jos sudėtį.  Dirbame su viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, gaminančių natūralią kosmetiką. Šios ir mūsų įmonės Misija – subalansuoti 100 % natūralumą bei kosmetikos gaminių efektyvumą puoselėjant, jauninant odą, sprendžiant odos problemas.  Šios kosmetikos išskirtinumas – sudėtyje esančios natūralios medžiagos ir hialurono rūgštis.  Ne paslaptis, kad  hialuronas pasižymi ypatingomis odą puoselėjančiomis savybėmis – saugo odą nuo drėgmės praradimo bei išsausėjimo. Mūsų priemonės yra orientuotos į grožio specialistus, kosmetikus. Norime palengvinti ir padidinti grožio meistrų darbo efektyvumą sukurdami jiems tinkamus kosmetikos gaminius už priimtina kainą. Jūsų patogumui visus šiuos produktus be didelių pastangų galėsite įsigyti mūsų mokykloje arba gauti paštu į Jūsų pasirinktą Lietuvos ar kitą pasaulio vietą.

Pristatome

IMG_0779„Eyebrows scrub“ antakių pilingas

Tai naujos kartos kosmetikos priemonė skirta grožio meistrams ir specialistams. Įvairiais augaliniais ekstraktais prisotintas produktas skirtas antakių priežiūrai. Antakiams skirtas pilingas, nušveičiantis negyvąsias odos ląsteles, pagerinantis  dažų pigmento įsigėrimą į odą ir užtikrinantis ilgesnį dažų išsilaikymo laiką.

Naudojimas: prieš antakių korekciją ir dažymą. Švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuojama nedidelis kiekis pilingo ir nuplaunama. Galima naudoti ir kosmetines kempinėles, lengvesniam granulių pašalinimui. Prieš naudojimą pilingą būtina išmaišyti.

Micelinis vanduo su hialurono rūgštimi, 200 ml.

IMG_0790

Tai natūralus micelinis vanduo skirtas prižiūrėti ir puoselėti  veido odą. Micelinis vanduo – vandens ir švelnių paviršiaus aktyviųjų mikrodalelių mišinys, skirtas nuvalyti odos nešvarumus, makiažą ar blakstienų tušą.

Sudėtis: papildyta agurkų ekstraktu, pasižyminčiu tonizuojančiomis, gaivinančiomis, odos ląstelių atsinaujinimą skatinančiomis savybėmis bei natūralia hialurono rūgštimi, intensyviai drėkinančią odą.

Naudojimas: miceliniu vandeniu sudrėkinti vatos diskelį ir švelniais judesiais valyti veido odą. Norint nuvalyti blakstienų tušą , priglausti vatos diskelį prie blakstienų ir palaikyti kelias sekundes, tada švelniai nuvalyti.

Prekių ieškokite www.cinderella.lt